salus smart home

Tehnoloogia arenedes muutub aina rohkem seadmeid juhtmevabaks, tuues sellega unelma täielikult automatiseeritud kodust lähemale reaalsusele. SALUS iT600 Smart Home süsteem laseb teha kogu keeruka ja rutiinse töö seadmetel, tuues reaalajas kontrolli selle üle teie nutiseadme või arvuti ekraanile. SALUS süsteem säästab aega ja energiat, et saaksite pühenduda teie jaoks oluliste asjade nautimisele. Rohkem infot süsteemi ja toodete kohta: www.salus-smarthome.com

nutiekraanid

 

SALUS Smart Home rakendusega saate süsteemi kontrollida ja mugavalt seadistada sõltumata oma asukohast nii nutitelefoni, tahvelarvuti kui personaalarvuti kaudu.

Põranda- või radiaatorkütte abil ruumikohane temperatuuri haldus, koduste elektriseadmete lülitusgraafikute seadistamine ja elektrienergia tarbimise jälgimine, uste ja akende avatud/suletud oleku monitooring – kogu selle kasutusmugavuse ja turvalisuse tagab üks lihtsalt seadistatav ja kasutatav süsteem, millele saab alati hiljem vajalikke komponente lisada.

 

 

 

 

YouTube:  SALUS Smart Home video 1
YouTube:  SALUS Smart Home video 2
YouTube:  SALUS B2B – avalike ja ärihoonete haldamine

>>  Tootekataloog 2017  (eesti k.)
>>  Paigaldusjuhendid, videod ja tehniline teave

Paigaldatud töötava demolahendusega saate tutvuda meie büroos aadressil Laki 11E, Tallinn
Süsteemi müüki koos paigalduse ja seadistusega kliendi juures teostavad ka koolitatud edasimüüjad:

SOOJUSKESKUS OÜ  –  www.soojuskeskus.ee

 

salus termoajamid põrandaküttele

Lisaks SALUS Smart Home lahendusele on meie tootevalikus ka kompaktsed ja töökindlad SALUS termoajamid põrandakütte kontuuride juhtimiseks, mis sobivad paigaldamiseks erinevate tootjate kollektoritele. Saadaval on järgmised erinevate keermemõõtude ja lülitustega (NO – normaalselt avatud, NC – normaalselt suletud) termoajamid nii 24V kui 230V paigaldistele:

230V ajam, M28x1,5 keere, NC
230V ajam, M30x1,5 keere, NC
230V ajam, M30x1,5 keere, NO *
24V ajam, M30x1,5 keere, NC
24V ajam, M30x1,5 keere, NO

SALUS ajamitel on madal võimsustarve 2 W, survejõud on 100 N, kohanduv käigupikkus kuni 6 mm. Esmase paigalduse lihtsustamiseks on ajamitel “First open” funktsioon. Ajamid sobivad kasutamiseks koos erinevate tootjate erinevat tüüpi ruumitermostaatidega.

 

 

salus_logo