Acousticmat© – löögiheli isolatsiooni materjalid

Müra vähendamine on üks meie aja väljakutsetest. Paljudele inimestele põhjustavad keskkonnasaaste, liiga tihedad elupaigad ja igapäevane stress veelgi tundlikuma reageerimise ümbritseva müra suhtes. Heliisolatsiooni ja müra vähendamise tähtsus kasvab pidevalt nii elamute kui avalike hoonete ehitamisel ja renoveerimisel.

ACOUSTICMAT © sarja tootevalikus on materjalid müra isoleerimiseks just seal, kus sellised probleemid tekivad. See on parim lahendus löögimüra vähendamiseks meie elu- ja töökeskkonnas, nagu ka kultuuri- ja spordirajatistes. Lisaks standardmõõtude ja paksusega toodetele on võimalik alati tellida Saksa tipptootjalt ka teiste mõõtude ja omadustega materjale vastavalt tellija vajadustele.

acousticmat© AM-GF1-730

Kummimaterjalist põrandakattematerjalide aluskiht löögimüra isoleerimiseks, rullmaterjali paksus on 3mm ja tihedus 730 kg/m3. Pikaajalisele survele hästi vastupidav isolatsioonimaterjal pakub aastakümneteks löögimüra summutust 21 dB (7mm laminaatpõranda all), mis ületab standardite nõuded. AM-GF1-730 sobib kasutamiseks ujuvate põrandakatete (laminaat, parkett) alla nii liimituna aluspõrandale kui ka lahtiselt paigaldatuna, säästes sellega paigaldusele kuluvat aega ja raha.

AM-GF1-730 aluskihi kasutamisel võib ujuva põrandakatte paigaldada otse selle peale ja kaob vajadus parketi alusvaiba järele. Lisaks sobib see paigaldamiseks kõigi kõvade põrandamaterjalide alla (näiteks kivi, plaadid, puit), samuti ka põrandakütte betoonivalu alla. AM-GF1-730 on valmistatud 100% taaskasutatavast ümbertöödeldud kummigraanulitest, panustades sellega keskkonna jätkusuutlikkusse.

AM-GF1-730 rulli mõõdud: 1,05 x 20 m (21 m2)
Hind / m2: 7,50 +KM > tootja teabeleht


acousticmat© AM-kF1-700

Korgi-kummi komposiitmaterjalist aluskiht on välja töötatud väga nõudlike olude jaoks. AM-KF1-700 summutab vaid 3mm paksuse juures löögimüra 20 dB (7mm laminaatpõranda all) ja vähendab häirivat “klõps” heli levikut. Lisaks hea soojusisolatsioon, madalam müra käimisest, kõrge mehaaniline vastupidavus, elastsus ja stabiilsus surve all.

Multifunktsionaalse AM-KF1-700 materjali tihedus on 700 kg/m3 ja see sobib paigaldamiseks lisaks kõvade põrandamaterjalide alla ka vaiba, linoleumi ja PVC põrandakatete aluskihina. Ujuva põrandakatte alla võib AM-KF1-700 löögiheli isolatsioonmaterjali paigaldada ka lahtiselt, säästes nii aega kui raha. Pehmete põrandakatete paigaldamisel tuleb AM-KF1-700 kindlasti liimida aluspõrandale, põrandakate tuleb selle peale samuti liimida. AM-KF1-700 sobib kasutamiseks ka liimitavate parkett- ja puitpõrandate ning põrandaplaatide aluskihina.

AM-KF1-700 rulli mõõdud: 1,05 x 20 m (21 m2)
Hind / m2: 9,50 +KM > tootja teabeleht


ACOUSTICMAT

ACOUSTICMAT © materjalide väljatöötaja ja tootja on globaalse haardega Saksa ettevõte PVP Triptis GmbH. Lisaks akustilise isolatsiooni materjalidele on laias valikus saadaval kõige erinevamad tooted ehitus- ja transpordivaldkonnast kuni spordisaalide põrandate ja väljakute kateteni. PVP Triptis BmbH on ainus tootja maailmas, kes haldab kogu tootmisprotsessiahelat alates kummigraanulite tootmisest kuni viimistletud lõpptoodeteni.

> PVP tootevalik