löögiheli isolatsiooni materjalid

Müra vähendamine on üks meie aja väljakutsetest. Paljudele inimestele põhjustavad keskkonnasaaste, liiga tihedad elupaigad ja igapäevane stress veelgi tundlikuma reageerimise ümbritseva müra suhtes. Heliisolatsiooni ja müra vähendamise tähtsus kasvab pidevalt nii elamute kui avalike hoonete ehitamisel ja renoveerimisel.

Laias valikus on materjalid Belgia ja Saksa tootjatelt müra isoleerimiseks just seal, kus sellised probleemid tekivad. See on parim lahendus löögimüra vähendamiseks meie elu- ja töökeskkonnas, nagu ka kultuuri- ja spordirajatistes. Neid saab kasutada nii uute hoonete rajamisel kui ka olemasolevate ruumide renoveerimisel.

insulwood    UUS!

insulWood on ideaalne isolatsioon kerg- ja puitpõrandate heliisolatsiooniks löögi- ja õhumüra vastu hoonetes. Kergkonstruktsioonid nõuavad spetsiifilisi materjale; seega valiti antud aluskatte kihid nii, et need toimiksid ja käituksid vastavalt mass-vedru-mass efektile ka kerge ujuvpõranda puhul. InsulWood sobib nii uusehituseks kui ka renoveerimiseks. See moodustab äärmiselt hea akustilise barjääri, mida teised nii õhukesed materjalid ei suudaks pakkuda.

insulWood on õhuke ja tõhus lahendus, mis väldib põranda paksuse liigset suurendamist. Seda saab kanda olemasolevale puitpõrandale või uuele OSB-le.

Rulli mõõdud: 1 x 20 m (+ 5cm iseliimuv riba), paksus ≥ 7 mm (survel 500 Pa), kaal ± 650 g/m²
Hind / m²:  21,15 +KM > tootja teabeleht / fotogalerii


insulparq 2+

Suure võimekusega õhuke akustiline aluskate lamineeritud ja naturaalparketist ujuvate põrandate alla. insulparq 2+ vähendab 20 dB löögimüra ülekandumist korruste vahel ja põrandalt peegelduvat kõndimisheli ruumis, kuhu see on paigaldatud. 

insulparq 2+ on valmistatud kõrge tihedusega suletud molekulaarstruktuuriga polüolefiinvahust, mis on kaetud õhukese ülekattega iseliimuva aluminiseeritud kaitsekilega. Lisaks akustilisele isolatsioonile kaitseb see aluskiht parkettpõrandat ka võimaliku põrandakonstruktsioonist lähtuva niiskuse eest. Sobib kasutamiseks koos põrandaküttega.

insulparq 2+ rulli mõõdud: 1 x 15 m (+ 5cm iseliimuv riba), paksus ± 2 mm, kaal ± 160 g/m²
Hind / m²:  7,10 +KM > tootja teabeleht


insulit lvt

insulit LVT on õhuke akustiline aluskate jäigale või painduvale klik-ühendusega LVT-vinüülparketile. See vastab Euroopa juhtivaid LVT-tootjaid ühendava organisatsiooni MMFA (mmfa.eu/en) kõrgeimatele nõuetele. insulit LVT aluskate võimaldab säilitada kõik teie LVT-põranda omadused, vähendades 18 dB löögimüra ülekandumist põrandatasandite vahel ja samal ajal sammude helisid aluskatte paigaldamise piirkonnas.

insulit LVT on valmistatud väga kõrge tihedusega suletud molekulaarstruktuuriga polüolefiinvahust, sobib kasutamiseks koos põrandaküttega.

insulit LVT rulli mõõdud: 1 x 15 m, paksus ± 1 mm, 
Hind / m²:  9,86 +KM > tootja teabeleht

Soodushind / m²:  5,90 +KM


 / insulit 4+2

insulit 4+2 on õhuke ja kõrge efektiivsusega (26 dB) akustiline aluskate põranda tasanduskihile, mis on loodud löögimüra leviku piiramiseks hoone erinevate korruste vahel. Selle madal dünaamiline jäikus aitab vähendada ka õhu kaudu levivat müra. insulit 4+2 paigaldatakse betoonplaadile ja kaetakse vähemalt 5 cm paksuse ujuva tasanduskihiga.

insulit 4+2  on valmistatud füüsiliselt ristseotud ja suletud molekulaarstruktuuriga polüolefiinvahust, mis on liimitud madala dünaamilise jäikusega polüesterakustilisele vildile. Põrandakütte korral tuleb küttetorusik paigaldada aluskatte peale jäävasse tasanduskihti ja toru kinnitused ei tohi läbida ega vigastada insulit 4+2 pinda. 

insulit 4+2 rulli mõõdud: 1,5 x 50 m, paksus ≥ 6 mm / 1,5 kPa
Hind / m²:  8,50 +KM > tootja teabeleht / fotogalerii


acousticmat© AM-GF1-730

Kummimaterjalist põrandakattematerjalide aluskiht löögimüra isoleerimiseks, rullmaterjali paksus on 3mm ja tihedus 730 kg/m3. Pikaajalisele survele hästi vastupidav isolatsioonimaterjal pakub aastakümneteks löögimüra summutust 21 dB (7mm laminaatpõranda all), mis ületab standardite nõuded. AM-GF1-730 sobib kasutamiseks ujuvate põrandakatete (laminaat, parkett) alla nii liimituna aluspõrandale kui ka lahtiselt paigaldatuna, säästes sellega paigaldusele kuluvat aega ja raha.

AM-GF1-730 aluskihi kasutamisel võib ujuva põrandakatte paigaldada otse selle peale ja kaob vajadus parketi alusvaiba järele. Lisaks sobib see paigaldamiseks kõigi kõvade põrandamaterjalide alla (näiteks kivi, plaadid, puit), samuti ka põrandakütte betoonivalu alla. AM-GF1-730 on valmistatud 100% taaskasutatavast ümbertöödeldud kummigraanulitest, panustades sellega keskkonna jätkusuutlikkusse.

AM-GF1-730 rulli mõõdud: 1,05 x 20 m (21 m2)
Sortimendist väljas  > tootja teabeleht


acousticmat© AM-kF1-700

Korgi-kummi komposiitmaterjalist aluskiht on välja töötatud väga nõudlike olude jaoks. AM-KF1-700 summutab vaid 3mm paksuse juures löögimüra 20 dB (7mm laminaatpõranda all) ja vähendab häirivat “klõps” heli levikut. Lisaks hea soojusisolatsioon, madalam müra käimisest, kõrge mehaaniline vastupidavus, elastsus ja stabiilsus surve all.

Multifunktsionaalse AM-KF1-700 materjali tihedus on 700 kg/m3 ja see sobib paigaldamiseks lisaks kõvade põrandamaterjalide alla ka vaiba, linoleumi ja PVC põrandakatete aluskihina. Ujuva põrandakatte alla võib AM-KF1-700 löögiheli isolatsioonmaterjali paigaldada ka lahtiselt, säästes nii aega kui raha. Pehmete põrandakatete paigaldamisel tuleb AM-KF1-700 kindlasti liimida aluspõrandale, põrandakate tuleb selle peale samuti liimida. AM-KF1-700 sobib kasutamiseks ka liimitavate parkett- ja puitpõrandate ning põrandaplaatide aluskihina.

AM-KF1-700 rulli mõõdud: 1,05 x 20 m (21 m2)
Sortimendist väljas  > tootja teabeleht