Alustasime koostööd gaasiarmatuuri tootjaga SEPPELFRICKE

2010 a. suvel alustasime koostööd Saksa tootjaga SEPPELFRICKE Armaturen GmbH, kes toodab erinevaid reguleerventiile ja liitmikke tarbevee- ja gaasitorustikele. Ettevõte on asutatud aastal 1920 ja alates 1996. aastast kuulub ta ülemaailmselt tegutsevasse Aalberts Industries Group’i.

Seppelfricke on teerajaja kuumpresstehnoloogiaga messingist ventiilide ja liitmike tootmise alal. Tänaseks on firma saavutanud juhtiva positsiooni kodustes joogivee- ja gaasisüsteemides kasutatavate reguleerventiilide turul. Kasutades vaid parimaid materjale ja tehnoloogiaid, pakub Seppelfricke korrosioonikindlaid ja kvaliteetseid tooteid.  www.seppelfricke.de

Alustasime Seppelfricke toodetud gaasi termokaitseseadmete tarnimist ja turustamist oma klientidele, kuna vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale määrusele “Nõuded gaasi- paigaldistele, gaasiseadme paigaldamisele ja gaasipaigaldise ehitamisele” on kohustuslik kasutada termokaitseseadet juhul, kui hoonesisene gaasitorustik on ehitatud PEX-Al-PEX kihtseintorust ja selleks ettenähtud liitmikest.

Suurendame tootevalikut laos vastavalt turu nõudlusele ja klientide soove järgides.

Lingid:
SEPP-Gas – termiliselt aktiveeruvad isoleerivad seadmed (eesti k.)
Seppelfricke gaasiarmatuuri ülevaade (saksa k.)