Henco Flex trassitorud ja Henco Super Size torud ning liitmikud

Ka sel aastal on Henco tootevalik jätkanud laienemist. Järgnevalt tutvustame Henco Flex soojustatud trassitorusid ning suuremõõdulisi 75mm läbimõõduga Henco torusid ja liitmikke.

Henco Flex Ø26 & Ø32 trassitorud

Henco Flex soojustatud trassitoru sobib soojuspumba ühendamiseks ning vee ja soojuse väliskeskonnas asuvast seadmsest või kõrvalhoonest majja. Valikus on 26mm või 32mm Henco komposiittorudega ja isolatsiooniga täidetud Flex trassitorud, mis on kaetud paindliku ja vastupidava plastkihiga.

Torude ühendamiseks sobivad Henco Vision, Henco plastpress ja metallpress liitmikud. Tehase standardkogus on 100m, kuid soovi korral on võimalik tellida ka väiksemaid pikkusi alates 9m. Tarneaeg kuni 2 nädalat.
Henco Flex tooteleht (pdf)


 

 

 

Henco Super Size Ø75 toru ja liitmikud

Esitleme täiesti uut tooteseeriat Henco Super Size, mis koosneb suuremõõdulistest komposiittorudest ning uue revolutsioonilise lahendusega plastpress liitmikest. Esimese mõõduna on nüüd saadaval 75mm toru ja pressliitmikud. Lisaks tarbevee- ja küttetorustikele sobib see lahendus kasutamiseks ka erinevates suuremõõdulistes tööstuslikes torustikes.


Tootevaliku ja juhendi pressühenduse tegemiseks leiate siit>

Video toru kalibreerimiseks ja pressühenduse tegemiseks leiate siit>