Henco tõi turule PN16 standardile vastava uue torusüsteemi

Henco PN16 on lahendus kõrgsurve torusüsteemidele kuni 16 bar; mõeldud kasutamiseks küttepaigaldistes, kõrghoonetes, tööstuses jne. Süsteem koosneb uuest Henco STANDARD komposiittorust koos liitmikega Henco Vision, Henco Press plast või Henco Press messing.

Unikaalsed materjaliomadused ja kõrgetasemeline tootmisprotsess tagavad tulemusena kvaliteetse, innovaatilise ja mulitfunktsionaalse komposiittorustiku. Uudne PN16 süsteem on saadaval alates aprillist 2013 mõõtudes 16 – 20 – 26 – 32.

HENCO STANDARD komposiittoru

Henco komposiittoru koosneb pideva pikikeevisega alumiiniumtorust koos sisemise ja välimise plastkihiga, mis on valmistatud kõrgtihedast polüetüleenist. Plastkihtide molekulaarne struktuur on ristsillatud kasutades elektronkiiri. Toru erienvad kihid on omavahel seotud kõrgekvaliteetse siduskihiga. PN16 torud on saadaval mõõtudes 16 – 20 – 26 – 32.

HENCO VISION

Lükatav liitmik kiirete ja töökindlate ühenduste tegemiseks. Ei vaja presstööriistu, võimaldab kasutada raskesti ligipääsetavates kohtades. Vision liitmikud ei vaja mingit lisakaitset ehitusbetooni paigaldamisel. Liitmikud on saadaval mõõtudes 16 – 20 – 26.

HENCO PRESS plast

Sünteetilisest plastist pressliitmikud ideaalsete ühenduste tegemiseks Henco komposiittoruga. Need liitmikud on ette nähtud koheselt lekkima juhul, kui on unustatud kinni pressida paigaldamise käigus. See tagab paigaldusvigade avastamise juba süsteemi katsetamise käigus ja välistab hilisemad kahjud. Neil on võrratu mehhaaniline tugevus ja ülisuur painduvus. Sarnaselt Henco Vision liitmikele ei vaja ka need plastliitmikud mingit lisakaitset ehitusbetooni paigaldamisel. Liitmikud on saadaval mõõtudes 14 kuni 63.

HENCO PRESS messing

Need tina-plateeritud messingist pressliitmikud on samuti ette nähtud koheselt lekkima juhul, kui on unustatud kinni pressida paigaldamise käigus. Tina-plateeritud liitmikud peavad effektiivselt vastu korrosioonile kuid samas ei ole toksilised ega ohusta keskkonda. Tinast pealispind moodustab kaitsva barjääri messingi ja vee vahele. Liitmikud on saadaval mõõtudes 14 kuni 32.

Lisateavet Henco toodete kohta: www.henco.be