Henco uued lekketuvastusega pressliitmikud

Henco jätkab pideva arendustöö tulemusena oma liitmike uuendamist. Plastist pressliitmikel muudeti liitmike konstruktsiooni selliselt, et pressimata või halvasti pressitud liitmikud lekivad katsetuse ajal koheselt ja tuvastatakse tänu sellele kergelt. See annab märkimisväärse ajalise kokkuhoiu ja välistab hilisemad veekahjud.


< Fotol vasakul uus lekketuvastusega liitmik.

 

 

 

 

 

Et panna liitmikud lekkima enne pressimist, on nende O-rõngad (tihendid) paigutatud “sügavamale” PVDF-korpusesse; selle tulemusena on O-rõngad kaitstud ja toru lükkamisel liitmikku ei ole tunda takistust. Uue konstruktsiooniga liitmike eristamiseks on nende pakendid, sildid ja liitmikukorpused tähistatud “tärniga”. Uute liitmike tootekoodid ja hinnad ei muutu, üleminekuperioodi pikkus sõltub vanade laovarude ammendumisest ja võib tootekohaselt erineda.

Lisainfo: Henco lekketuvastusega PVDF pressliitmikud (eesti k.)

Sarnaselt plast-pressliimikele muutis Henco ka messingist pressliitmike konstruktsiooni. Lisaks sellele on uued lekketuvastusega messingist pressliitmikud tina-plateeritud, mis kaitseb liitmiku pinda effektiivselt oksüdeerumise eest kuid samas ei ole toksiline. Messingliitmike pinna selline katmine tinakihiga muutub lähitulevikus mitmes riigis kohustuslikuks normiks, kuna moodustab kaitsva barjääri messingi ja vee vahele.


< Lekketuvastusega messingist pressliitmik.

 

 

 

Et lihtsustada liitmike identifitseerimist, on uutel messingist pressliitmikel toru mõõt alati prinditud ka roostevabast terasest presshülsile. Uute liitmike tootekoodid ja hinnad ei muutu, üleminekuperioodi pikkus sõltub vanade laovarude ammendumisest ja võib tootekohaselt erineda.

Usume, et täiustatud konstruktsiooniga liitmikud parandavad veelgi toruühenduste kvaliteeti ja suurendavad klientide rahulolu.

Loe ka uudist:  Henco uuendas oma keermesliitmiku konstruktsiooni