Henco uuendas oma keermesliitmiku konstruktsiooni

Veel sellel kuul saabuvad müügile esimesed uuendatud Henco keermesliitmikud, mis järk-järgult vahetavad välja oma eelkäijad. Peamise erinevusena on nüüd senise ühe kummitihendi asemel liitmiku tugihülsil kaks tihendit. Lisatihend parandab tunduvalt ühenduste lekkekindlust.

Tihendid paiknevad uuel liitmikul ka tihkemalt oma soontes, mis vähendab nende võimalikku nihkumist paigalduse käigus. Tugihülsi pinnareljeefi on muudetud selliselt, et liitmiku hilisemal avamisel on toru tugihülsilt kergem eemaldada. Liitmikud on tina-plateeritud, mis kaitseb liitmiku pinda effektiivselt oksüdeerumise eest kuid samas ei ole toksiline. Messingliitmike pinna selline katmine tinakihiga muutub lähitulevikus mitmes riigis kohustuslikuks normiks, kuna moodustab kaitsva barjääri messingi ja vee vahele.


Fotol asub vana liitmik vasakul ja uus liitmik paremal

Uute liitmike tootekoodid ja hinnad jäävad samaks, üleminekuperioodi pikkus sõltub vanade laovarude ammendumisest ja võib tootekohaselt erineda. Väiksema nõudlusega 14×2 ja 18×2 mm mõõtudele Henco esialgu uusi liitmikke ei paku, kuid senised liitmikud on meil jätkuvalt saadaval.

Usume, et täiustatud konstruktsiooniga liitmikud parandavad veelgi toruühenduste kvaliteeti ja suurendavad klientide rahulolu.