Hooldus ja konsultatsioon

Teil on probleeme oma põrandakütte süsteemiga? Toad ei lähe enam soojaks või on mõnes ruumis liiga palav? Termostaadid ei tööta või pole neid üldse paigaldatud? Soovite kontrollida süsteemi korrasolekut või tasakaalustada erinevaid kontuure? Kas torustikus on piisav rõhk või on kuskil leke? Jne, jne …

Lisaks neile on veel palju erinevaid küsimusi, millele vastamisel võite ise hätta jääda. Sel juhul on võimalus objektile tellida meie esindaja, kes vaatab süsteemi üle, tutvub projektdokumentatsiooniga selle olemasolul ning teeb vajalikud hooldus- või seadistustööd. Samuti anname konsultatsiooni, kui on vaja süsteemis midagi muuta või välja vahetada ning kuidas edaspidi ise paremini selle tööd juhtida.

Spetsialisti kohaletuleku saate eelnevalt kokku leppida kirjutades aadressile myyk@begores.com
Kirjeldage oma probleem kohe alguses võimalikult täpselt ja lisage e-kirjale fotod põrandakütte seadmetest ning probleemsetest kohtadest süsteemis. Kindlasti lisage ka objekti aadress ja oma kontaktid ning pakkuge välja soovitav väljakutse aeg.

Väljakutsete ja hooldustööde hinnakiri 2018 *

75 €  –  Tallinn

90 €  –  Tallinna lähiümbrus kuni 20 km

120 €  –  Kuni 120 km Tallinnast

Mujal Eestis hind kokkuleppel olenevalt objekti asukohast.

 

* Hinnad sisaldavad väljasõidu tasu ja kuni 1 tund tööd objektil. Iga järgnev töötund tööpäevadel vahemikus 08:00 – 16:00 maksab 40 eur. Töötund töövälisel ajal või puhkepäevadel maksab 80 eur. Tööaja arvestus toimub 30 min kaupa.

Kõik toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%. Hinnad ei sisalda võimalike materjalide või varuosade maksumust.

 

– 22 aastat kogemust –