PRESSITEADE: Henco torusüsteemid müügil BAUHAUS Tallinna kaubamajas

Tänu AS Begores ja Bauhaus & CO Ky vahel sõlmitud koostöölepingule on alates tänasest Henco komposiittorud ja liitmikud müügil ka BAUHAUS Tallinna kaubamajas santehnika osakonnas.

Kohe riiulikaubana on saadaval enimkasutatavad torumõõdud 16×2 ja 20×2 mm ning neile sobivad keermes- ja pressliitmikud. Pressliitmike paigaldamiseks vajalikku tööriista saab kaubamajast laenutada.

Kvaliteetse veega põrandaküttesüsteemi komplekteerimiseks on tootevalikus Henco hapnikubarjääriga PE-RT põrandaküttetorud (16×2 ja 20×2 mm), täiskomplektsed Caleffi komposiitmaterjalist põrandakütte jaotuskollektorid ning kasutusmugavuse lisamiseks termoajamid, ruumi- termostaadid ja põrandaandurid.

Vajadusel saab tellida soojusarvutustel põhinevate paigaldusjooniste koostamise spetsialistilt.

AS Begores (www.begores.com) esindab ja müüb Belgia tootja Henco Industries N.V. (www.henco.be) torusüsteeme Eestis alates 1996. aastast, olles teerajaja komposiittorustike turustamisel. Henco torustikele kehtib tootjapoolne 10-aastane garantii, kui kasutatakse vaid Henco torusid ja liitmikke.

BAUHAUS on 1960. aastal asutatud eraomanduses olev Saksa kaubamajade kett, millel on üle 200 kaubamaja mitmetes Euroopa riikides: Saksamaal, Austrias, Hispaanias, Taanis, Rootsis, Norras, Šveitsis, Türgis, Sloveenias, Tšehhis, Kroaatias, Ungaris, Soomes ja Eestis.

Esimene BAUHAUSi kaubamaja Eestis (www.bauhaus-eesti.com) avati Tallinnas 9. aprillil 2010. aastal. Müügipinda on Tallinna kaubamajas kuni 20.000 m2 ja aktiivseid müügiartikleid on üle 120.000. BAUHAUSi kaubamaja sortiment ning kontseptsioon on kõikides Euroopa riikides enamjaolt ühesugune.