R.B.M. spa

Itaalia ettevõte R.B.M. spa (www.rbm.eu) asutati Bossini perekonna poolt 1956. aastal, tänaseks on sellest kasvanud rahvusvaheline liider kütte- ja veevärgiseadmete tootmises. R.B.M. omab nelja tootmistehast Brescia piirkonnas Itaalias, millest kaks toodavad messingkomponente ja kaks töötlevad erinevaid plastmeterjale. Ettevõttel on 10 filiaali ja tütarfirmat üle Euroopa ning see on tõusnud globaalseks tarnijaks.

R.B.M. tootekataloog


r.B.m. tootevalik

Kollektorid põrandaküttele

Täiskomplektsed 1″ komposiitmaterjalist kollektorid ja kroomitud messingkollektorid, vooluhulganäidikutega seadeventiilid, õhutusventiilid ja kiirtäiteotsad, integreeritud termomeetritega kuulventiilid, väljavõtted 3/4″ eurokoonus liitmikele, kahe suuna nihkega kollektori hoidjad.

Komposiitkollektori tehniline teave (inglise k.)
Messingkollektori tehniline teave (inglise k.)
Paigaldusjuhend (eesti k.)
Messingkollektori vastavusdeklaratsioon
Komposiitkollektori vastavusdeklaratsioon


Pumbaga kompaktne segamissõlm ECOMIX RF

Messingist segamissõlm, 4-tee termostaatventiil 1″, temperatuuri regul.vahemik 27 – 63 °C, max. pealevoolu temp. 90 °C, tsirkulatsioonipump Wilo Yonos Para RS 15/7 130, kollektorile tihendiga lameühendused 1″ Sobiv põrandakütte kuni: ~160 m2 (16mm toru), ~200 m2 (20mm toru)

ECOMIX RF tehniline teave (inglise k.)


Pumbaga segamissõlm põrandaküttele

Täiskomplektne komposiitmaterjalist segamissõlm ühendamiseks R.B.M. kollektoritega: tsirkulatsioonipump Wilo Yonos Para RS 15/6 130, sondiga termostaatventiil 25-52 °C, tagasilöögiklapp, liiniseadeventiil, kollektoriühendused 1″, peale- ja tagasivoolu termomeetrid, el.ühenduskarbik, temp.kaitse Sobiv põrandaküttele kuni: ~135 m2 (16mm toru), ~170 m2 (20mm toru)

Paigaldusjuhend (eesti k.)


Magnetsüdamikuga kompaktne süsteemifilter MG1

MG1 pakub parimat lahendust kütteseadmetes ringleva vee tahkete osakeste saasteprobleemile, eriti puudutab see rooste- ja liivaterakesi, mis tekivad korrosiooni ja katlakivi tõttu süsteemi normaalsel töötamisel. MG1 ühendused 3/4″, sobib nii horisontaalne kui vertikaalne paigaldus.

Kasutusjuhend / teabeleht
Tooteleht (inglise k.)
Tutvustav video (Youtube)


Magnetsüdamikuga mudafilter SafeCleaner2

Eemaldatava magnetsüdamikuga, suure filtreerimiskambriga ja heade hürdauliliste omadustega, sobib paigaldamiseks horisontaalsele, vertikaalsele ja diagonaalsele torustikule, takistab korrosiooni teket ja pikendab katla eluiga, lihtne hooldada ja puhastada, saadaval 3/4″ ja 1″ ühendustega.

Tehniline teave
Tooteleht
Vastavusdeklaratsioon


Isepuhastuvad filtrid vee- ja küttesüsteemidele

Filtrid on varustatud kahe manomeetriga (0-16 bar) ning puhastusotsaga, filtrite mõõdud on 1/2″, 3/4″ ja 1″, vahetatava filtrielemendi tihedus on 100 mikronit

Kasutusjuhend
Tehniline teave (inglise k.)


Katlakivi ladestumisvastane magnetseade ANTI-CALC

ANTI-CALC magnetseade hoiab ära vee liikumise pidurdumise katlakivi tõttu tänu keemilisele stabiliseerimisprotsessile, mis ei muuda joogivee omadusi ja ei muuda ega vähenda leeliseliseid elemente, jättes kõik mineraalid vette alles. Tarbeveesüsteemis soovitame enne seadet paigaldada mudafiltri, kütteüsteemis aga magnetsüdamikuga süsteemifiltri. Seade on saadaval mõõtudes 1/2″, 3/4″, 1″, 1″1/2 ja 1″1/4.

Paigaldusjuhend (inglise k.)