Rootsi tootja Flooré AB põrandakütte lahendused nüüd Eestis

2010. aasta maikuus valis meid paljude kandidaatide seast oma Eesti koostööpartneriks Rootsi ettevõte FLOORÉ AB, kes toodab ja turustab patenteeritud põrandakütte lahendusi. Flooré-süsteem põhineb arendustööl, mis käivitati Rootsi Kuninglikus Tehnoloogia Instituudis juba 1990. aastal.

Kõige õhema lahenduse korral tõuseb põranda kõrgus vaid 13 mm, mis on eriti sobiv vanade hoonete renoveerimisel. Tootevalikus on erineva isolatsioonikihi paksuse ja profiiliga plaadid, erinevad torumõõdud, segamissõlmed ja juhtautomaatika ning kõik lisatarvikud. Projektimüügi korral pakume ka Rootsi kogemustele tuginedes soojus- arvutuste ja paigaldusjooniste tegemist.

Lisaks on Flooré tootevalikus komplektid, mida lõpptarbija saab osta ehituskauplustest ja tööjuhiste järgi ise lihtsalt paigaldada väga erinevate põrandakattematerjalide alla. Need komplektid peaksid valitud kauplustesse müügile jõudma juba enne jahedate sügisilmade saabumist.

Lähemalt saate Flooré toodete kohta lugeda siit: Floore_tutvustus.pdf

Hinnapakkumise saamiseks või tootenäidistega tutvumiseks pöörduge meie büroosse
või võtke meiega ühendust.

Tänaseks on esimesed projektid juba realiseerunud ja huvi sellise lahenduse vastu on klientide hulgas üllatavalt suur. Kuni tõlkimisperioodi lõpuni saate põhjalikku teavet inglise- või rootsikeelsena ka tootja kodulehelt www.floore.com

FLOORÉ – LIHTSALT PAREM