salus smart home

Tehnoloogia arenedes muutub aina rohkem seadmeid juhtmevabaks, tuues sellega unelma täielikult automatiseeritud kodust lähemale reaalsusele. SALUS iT600 Smart Home süsteem laseb teha kogu keeruka ja rutiinse töö seadmetel, tuues reaalajas kontrolli selle üle teie nutiseadme või arvuti ekraanile. SALUS süsteem säästab aega ja energiat, et saaksite pühenduda teie jaoks oluliste asjade nautimisele. Rohkem infot süsteemi ja toodete kohta: www.salus-smarthome.com

nutiekraanid

 

SALUS Smart Home rakendusega saate süsteemi kontrollida ja mugavalt seadistada sõltumata oma asukohast nii nutitelefoni, tahvelarvuti kui personaalarvuti kaudu.

Põranda- või radiaatorkütte abil ruumikohane temperatuuri haldus, koduste elektriseadmete lülitusgraafikute seadistamine ja elektrienergia tarbimise jälgimine, uste ja akende avatud/suletud oleku monitooring – kogu selle kasutusmugavuse ja turvalisuse tagab üks lihtsalt seadistatav ja kasutatav süsteem, millele saab alati hiljem vajalikke komponente lisada.

 

 

 

 

YouTube:  SALUS Smart Home video 1
YouTube:  SALUS Smart Home video 2
YouTube:  SALUS B2B – avalike ja ärihoonete haldamine

>>  Tootekataloog 2017  (eesti k.)
>>  Paigaldusjuhendid, videod ja tehniline teave

Paigaldatud töötava demolahendusega saate tutvuda meie büroos aadressil Laki 11E, Tallinn
Süsteemi müüki koos paigalduse ja seadistusega kliendi juures teostavad ka koolitatud edasimüüjad:

ECOHEAT OÜ  –  www.ecoheat.ee
SOOJUSKESKUS OÜ  –  www.soojuskeskus.ee
TERVIN OÜ  –  www.porandkute.ee

 

salus termoajamid põrandaküttele

Lisaks SALUS Smart Home lahendusele on meie tootevalikus ka kompaktsed ja töökindlad SALUS termoajamid põrandakütte kontuuride juhtimiseks, mis sobivad paigaldamiseks erinevate tootjate kollektoritele. Saadaval on järgmised erinevate keermemõõtude ja lülitustega (NO – normaalselt avatud, NC – normaalselt suletud) termoajamid nii 24V kui 230V paigaldistele:

230V ajam, M28x1,5 keere, NC
230V ajam, M30x1,5 keere, NC
230V ajam, M30x1,5 keere, NO
24V ajam, M30x1,5 keere, NC
24V ajam, M30x1,5 keere, NO

SALUS ajamitel on madal võimsustarve 2 W, survejõud on 100 N, kohanduv käigupikkus kuni 6 mm. Esmase paigalduse lihtsustamiseks on ajamitel “First open” funktsioon. Ajamid sobivad kasutamiseks koos erinevate tootjate erinevat tüüpi ruumitermostaatidega.

 

 

uus: ruumiandur TS600

SALUS Smart Home valikusse lisandus uus ruumiandur TS600 (patareitoide, 2x AA). Stiilne ja intrigeeriv disain muudab TS600 ideaalseks lahenduseks kohtadele, mis vajavad diskreetseid juhtimisseadmeid tagades samal ajal täieliku funktsionaalsuse ja juhtimismugavuse. Kinnise termostaadina muudab TS600 ruumianduri täiuslikuks valikuks avalikes ruumides selle kaughaldamine üle interneti, vältides kohalikku sekkumist või seadete muutmist ilma omaniku nõusolekuta. Võimalik on juhtida nii põranda- kui radiaatorikütet, samuti on võimalik ruumiandurile vajadusel ühendada põrandaandur.

TS600 ruumianduri juhend
TS600 ruumianduri tooteleht

 

 

uus: termostaat htr-rf

SALUS Smart Home valikusse lisandus uus patareitoitel (2x AA) põrandakütte raadiotermostaat HTR-RF, mida saab juhtida nii nutirakenduse kaudu kui ka termostaadil olevat nuppu keerates. Antud termostaat on soodsam kui LCD-ekraaniga termostaadid ning see sobib kasutatajatele, kes eelistavad lihtsust või kellel puudub programmeeritavate termostaatide kasutamise kogemus. HTR-RF termostaat ühildub täielikult kõigi teiste SALUS Smart Home toodetega ning seda saab soovi korral ka hiljem juurde lisada juba töötavale lahendusele.

HTR-RF termostaadi juhend
HTR-RF termostaadi tooteleht

 

 

intelligentne kaal – salus smart scale ws600

SALUS Smart Scale on intelligentne kaal, mis aitab teil jälgida keha arengut ja füüsilist seisundit. Kauni disainiga kaal annab lisaks kehakaalule üksikasjaliku ülevaate muu hulgas luude koostisest, vee ja rasva sisaldusest organismis. See on hea abiline, kui soovite säilitada stabiilset kehakaalu või kui soovite kaalust alla võtta.

SALUS Smart Scale Body Analyser mõõtmine põhineb BIA (Bioelectrical Impedance Analysis) uuel tehnoloogial, mis muudab tulemused tänu sellele täpsemaks. Kaal ühendub nutiseadmetega Bluetooth tehnoloogia abil, andmeid saab vastu võtta erinevate kasutajate jaoks ning mõõtmisajalugu ja -graafikuid saab salvestada ja jagada ka üle pilveteenuse. SALUS Smart Scale’i rakendusega saate jälgida oma arengut otse oma telefonist või tahvelarvutist.

 

  

 

 

 

 

Toiteallikas: DC 6V, 4 x AA patareid
Töötemperatuur: 10 – 40 °C
Vanusepiirang: alates 10 eluaastast
Niiskus: 20% – 90%
Massi mõõtmise täpsus: 0,1 kg
Protsendi mõõtmise täpsus: 0,1%
Mõõtmed (mm): 320 x 310 x 25

Hind:  75,00 +KM

 

 

SALUS Smart Scale kaalu kirjeldus:

 

SALUS Smart Scale kaaluga saab mõõta:

 

.

 

salus_logo