salus smart home

Tehnoloogia arenedes muutub aina rohkem seadmeid juhtmevabaks, tuues sellega unelma täielikult automatiseeritud kodust lähemale reaalsusele. SALUS iT600 Smart Home süsteem laseb teha kogu keeruka ja rutiinse töö seadmetel, tuues reaalajas kontrolli selle üle teie nutiseadme või arvuti ekraanile. SALUS süsteem säästab aega ja energiat, et saaksite pühenduda teie jaoks oluliste asjade nautimisele. Rohkem infot süsteemi ja toodete kohta: salus-controls.com  ja  salusuniverse.com

SALUS Smart Home rakendusega saate süsteemi kontrollida ja mugavalt seadistada sõltumata oma asukohast nii nutitelefoni, tahvelarvuti kui personaalarvuti kaudu.

Süsteemi halduskeskkond: https://eu.salusconnect.io/

Põranda- või radiaatorkütte abil ruumikohane temperatuuri haldus, koduste elektriseadmete lülitusgraafikute seadistamine ja elektrienergia tarbimise jälgimine, uste ja akende avatud/suletud oleku monitooring – kogu selle kasutusmugavuse ja turvalisuse tagab üks lihtsalt seadistatav ja kasutatav süsteem, millele saab alati hiljem vajalikke komponente lisada.

 Smart Life rakenduse saab laadida siit:

 

 

YouTube: SALUS Smart Home video 1
YouTube: SALUS Smart Home video 2
YouTube: SALUS B2B – avalike ja ärihoonete haldamine

>> Tootekataloog 2017 (eesti k.)
>> SALUS tootekataloog 2019 (inglise k.)
>> SALUS tootekataloog 2019 (vene k.)
>> Paigaldusjuhendid, videod ja tehniline teave

Paigaldatud töötava demolahendusega saate tutvuda meie büroos aadressil Laki 11E, Tallinn
Süsteemi müüki koos paigalduse ja seadistusega kliendi juures teostavad ka koolitatud edasimüüjad:

ECOHEAT OÜwww.ecoheat.ee
SOOJUSKESKUS OÜwww.soojuskeskus.ee
TERVIN OÜwww.porandkute.ee

uus: quantum termostaat

Quantum SQ610 termostaat on SALUS-e tooteperekonna uusim toode. See innovatiivne ja stiilne termostaat on eriti õhuke, vaid 10mm paksune. Quantumi toiteallikaks on kas 230V või USB-kaabli kaudu laaditav Li-Ion 3.7V aku. SQ610 on tõeliselt ainulaadne termostaat, mis võimaldab teil lihtsat ühendust SALUS Smart Home süsteemiga või ka otse põrandakütte kontrolleriga. Uudisena on Quantum termostaadid varustatud ka niiskusanduriga, mille abil saab lisaks ruumi temperatuurile kontrollida ka selle niiskustaset (Smart Home funktsioon).

SALUS Quantum tooteleht
SQ610 täielik juhend (inglise k.)
SQ610RF täielik juhend (inglise k.)
Quantum tutvustav video (1:24 min)


suitsuandur sd600

SD600 on nutikas optiline suitsuandur, mis annab suitsu tuvastamisest märku vilkuva LED-tulega ja läbitungiva helialarmiga. Kui suitsuandur siduda SALUS iT600 Smart Home lahendusega, siis edastab SD600 häire koheselt ka e-posti ja SMS sõnumiga soovitud adressaadile. Kuna suitsu- ja tuleohu kõrvaldamisel on kiire tegutsemine võtmetähtsusega, siis võimaldab see kutsuda abi ka eemalt enne sündmuskohale jõudmist. Samuti võib suitusanduri programmeerida häire korral andma korralduse mõne seadme automaatseks sisse- või väljalülitmaiseks. SD600 on tavapärastest suitsuanduritest kuni 75% väiksem, jäädes seega interjööris palju märkamatuks.

SD600 juhend  (inglise k.)     SD600 juhend  (eesti k.)
SD600 tooteleht (inglise k.)
Tootevideo (YouTube)


veelekke andur WLS600

SALUS veelekke andur tagab turvatunde ja aitab minimiseerida kahjusid, mis tekivad hoonete sisustusele ja konstruktsioonidele seoses erinevates torustikes või seadmetes aset leidvate ootamatute veeleketega. Samuti teavitab lekkeandur juhtumitest, kus katus tilgub läbi või sajab sisse katkisest aknast. Lekkejuhtumi korral teavitab andur sellest omanikku koheselt e-posti ja SMS sõnumi kaudu, samuti saab ta anda korralduse mõne seadme sisse- või väljalülitmaiseks. WLS600 andur on osa SALUS iT600 Smart Home süsteemist ja toimib koos teiste süsteemi komponentidega.

WLS600 juhend  (eesti k.)
WLS600 tootetutvustus (inglise k.)


salus termoajamid põrandaküttele

Lisaks SALUS Smart Home lahendusele on meie tootevalikus ka kompaktsed ja töökindlad SALUS termoajamid põrandakütte kontuuride juhtimiseks, mis sobivad paigaldamiseks erinevate tootjate kollektoritele. Saadaval on järgmised erinevate keermemõõtude ja lülitustega (NO – normaalselt avatud, NC – normaalselt suletud) termoajamid nii 24V kui 230V paigaldistele:

230V ajam, M28x1,5 keere, NC
230V ajam, M30x1,5 keere, NC
230V ajam, M30x1,5 keere, NO
24V ajam, M30x1,5 keere, NC
24V ajam, M30x1,5 keere, NO

Termoajamite juhend  (eesti k.)

SALUS ajamitel on madal võimsustarve 2 W, survejõud on 100 N, kohanduv käigupikkus kuni 6 mm. Esmase paigalduse lihtsustamiseks on ajamitel “First open” funktsioon. Ajamid sobivad kasutamiseks koos erinevate tootjate erinevat tüüpi ruumitermostaatidega.


isetasakaalustuv termoajam THB

Pideva innovatsiooni tulemusena on SALUS toonud turule uue põlvkonna automaatselt tasakaalustuva termoajami põrandaküttele. THB ajamid mõõdavad anduritega pealetuleva ja tagastuva vee temperatuuride vahet (ΔT) ja tasakaalustavad automaatselt süsteemi erinevad kontuurid, eemaldades paigaldisest kuumemad ja külmemad kohad. See lisab kasutajale mugavust ning säästab küttekulusid, paigaldajale teeb töö lihtsamaks ja kiiremaks kuna puudub vajadus süsteemi tasakaalustamiseks.

SALUS THB ajamite võimsustarve on kõigest 0,5W olles sellega tunduvalt energisäästlikum võrreldes tavaliste ajamitega. Samuti on THB ajamite avanemis- ja sulgumisaeg kõigest 30 sekundit, tavalistel ajamitel on see aeg kuni 3 minutit. SALUS THB ajamid sobivad kasutamiseks erinevate tootjate kollektoritel:

230V ajam, M30x1,5 keere, NC
24V ajam, M30x1,5 keere, NC

THB ajami tooteleht, inglise k.
THB ajami esitlus, inglise k.
THB ajami tooteleht, soome k.
THB ajami teabeleht, eesti k.


ruumiandur TS600

SALUS Smart Home valikusse lisandus uus ruumiandur TS600 (patareitoide, 2x AA). Stiilne ja intrigeeriv disain muudab TS600 ideaalseks lahenduseks kohtadele, mis vajavad diskreetseid juhtimisseadmeid tagades samal ajal täieliku funktsionaalsuse ja juhtimismugavuse. Kinnise termostaadina muudab TS600 ruumianduri täiuslikuks valikuks avalikes ruumides selle kaughaldamine üle interneti, vältides kohalikku sekkumist või seadete muutmist ilma omaniku nõusolekuta. Võimalik on juhtida nii põranda- kui radiaatorikütet, samuti on võimalik ruumiandurile vajadusel ühendada põrandaandur.

TS600 juhend  (inglise k.)    TS600 juhend  (eesti k.)
TS600 ruumianduri tooteleht


termostaat htr-rf

SALUS Smart Home valikusse lisandus uus patareitoitel (2x AA) põrandakütte raadiotermostaat HTR-RF, mida saab juhtida nii nutirakenduse kaudu kui ka termostaadil olevat nuppu keerates. Antud termostaat on soodsam kui LCD-ekraaniga termostaadid ning see sobib kasutatajatele, kes eelistavad lihtsust või kellel puudub programmeeritavate termostaatide kasutamise kogemus. HTR-RF termostaat ühildub täielikult kõigi teiste SALUS Smart Home toodetega ning seda saab soovi korral ka hiljem juurde lisada juba töötavale lahendusele.

HTR-RF juhend  (inglise k.)    HTR-RF juhend  (eesti k.)
HTR-RF termostaadi tooteleht


intelligentne kaal – salus smart scale ws600

SALUS Smart Scale on intelligentne kaal, mis aitab teil jälgida keha arengut ja füüsilist seisundit. Kauni disainiga kaal annab lisaks kehakaalule üksikasjaliku ülevaate muu hulgas luude koostisest, vee ja rasva sisaldusest organismis. See on hea abiline, kui soovite säilitada stabiilset kehakaalu või kui soovite kaalust alla võtta.

SALUS Smart Scale Body Analyser mõõtmine põhineb BIA (Bioelectrical Impedance Analysis) uuel tehnoloogial, mis muudab tulemused tänu sellele täpsemaks. Kaal ühendub nutiseadmetega Bluetooth tehnoloogia abil, andmeid saab vastu võtta erinevate kasutajate jaoks ning mõõtmisajalugu ja -graafikuid saab salvestada ja jagada ka üle pilveteenuse. Rakendusega iwellness3.0+ saate jälgida oma arengut otse oma telefonist või tahvelarvutist.

Cover art

iwellness3.0+ rakenduse saab laadida siit:

 

Toiteallikas: DC 6V, 4 x AA patareid
Töötemperatuur: 10 – 40 °C
Vanusepiirang: alates 10 eluaastast
Niiskus: 20% – 90%
Massi mõõtmise täpsus: 0,1 kg
Protsendi mõõtmise täpsus: 0,1%
Mõõtmed (mm): 320 x 310 x 25

Hind: 75,00 +KM


SALUS Smart Scale kaalu kirjeldus:
 • LED-ekraan
 • Võimalik mõõta erinevates seadmetes
 • Piiramatult kasutajaid
 • Maksimaalne kaal 180 kg
 • Minimaalne kaal 5 kg
 • Kolme fitness taseme seaded
SALUS Smart Scale kaaluga saab mõõta:
 • kehakaal
 • rasvaprotsent
 • Keha veesisaldus
 • lihasmass
 • BMI (kehamassiindeks)
 • BMR (baasainevahetus kalorites)
 • luumass
 • keha rasv