salus smart home

Tehnoloogia arenedes muutub aina rohkem seadmeid juhtmevabaks, tuues sellega unelma täielikult automatiseeritud kodust lähemale reaalsusele. SALUS iT600 Smart Home süsteem laseb teha kogu keeruka ja rutiinse töö seadmetel, tuues reaalajas kontrolli selle üle teie nutiseadme või arvuti ekraanile. SALUS süsteem säästab aega ja energiat, et saaksite pühenduda teie jaoks oluliste asjade nautimisele. Rohkem infot süsteemi ja toodete kohta: salus-controls.com  ja  salusuniverse.com

SALUS Smart Home rakendusega saate süsteemi kontrollida ja mugavalt seadistada sõltumata oma asukohast nii nutitelefoni, tahvelarvuti kui personaalarvuti kaudu.

Süsteemi halduskeskkond: https://eu.salusconnect.io/

Põranda- või radiaatorkütte abil ruumikohane temperatuuri haldus, koduste elektriseadmete lülitusgraafikute seadistamine ja elektrienergia tarbimise jälgimine, uste ja akende avatud/suletud oleku monitooring – kogu selle kasutusmugavuse ja turvalisuse tagab üks lihtsalt seadistatav ja kasutatav süsteem, millele saab alati hiljem vajalikke komponente lisada.

 Smart Home rakenduse saab laadida siit:

 

YouTube: SALUS Smart Home video 1
YouTube: SALUS Smart Home video 2
YouTube: SALUS B2B – avalike ja ärihoonete haldamine

>> Tootekataloog 2017 (eesti k.)
>> SALUS tootekataloog 2019 (inglise k.)
>> SALUS tootekataloog 2019 (vene k.)
>> Paigaldusjuhendid, videod ja tehniline teave

Paigaldatud töötava demolahendusega saate tutvuda meie büroos aadressil Laki 11E, Tallinn
Süsteemi müüki koos paigalduse ja seadistusega kliendi juures teostavad ka koolitatud edasimüüjad:

ECOHEAT TRADING OÜwww.ecoheat.ee
SOOJUSKESKUS OÜwww.soojuskeskus.ee
TERVIN OÜwww.porandkute.ee

uus: juhtmevaba termostaat SQ605RF

Uue juhtmevaba küttetermostaadi kujundus järgib Quantum-sarja modernset ja õhukest disani olles samas tagasihoidlik ja lihtsalt kasutatav keeratava nupu abil. Samas on termostaadil olemas kogu nutikus mida saab nõudlik kasutaja seadistada ja kasutada SALUS Smart Home rakenduse kaudu. Termostaat vajab toiteallikaks vaid 2x AAAA patareid.

 


liikumisandur MS600

MS600 on nutikas liikumisandur, mida on lihtne lisada juba olemasolevale Salus nutikodu lahendusele. Lisaks liikumisest teavitamisele saab liikumisandurit siduda ka näiteks nutipistiku või lülitureleega, et liikumisalal lülitada öösel sisse valgustus või aktiveerida alarmsireen. MS600 on lemmikloomasõbralik, see ei reageeri kuni 36 kg kaaluvate koduloomade liikumisele. Seade tuvastab liikumist kuni 8 m kauguselt, tuvastusnurk on 80°. Toite saab liikumisandur 1x CR123A patareist, mis peab vastu kuni 3 aastat.

MS600 kasutusjuhend  (eesti k.)


õhuke akna/ukse andur SW600

Juhtmevaba andurit SW600 kasutatakse akende või uste avanemisest ja sulgemisest teavitamiseks SALUS Smart Home rakenduse kaudu. Tänu sellele saab näiteks ruumides nende õhutamise ajaks välja lülitada kütte või tuppa sisendes sisse lülitada valguse. Eemal olles võib SW600 saata tasuta teavitusi (SMS, e-post) akende ja uste avamisest või sulgemisest ning kuvada nende olekut igal ajahetkel. Avatud / suletud olekute ajalugu kuvatakse SALUS Smart Home rakenduses. Anduri õhuke disain sobitub hästi kitsastesse oludesse ja õhukeste raamidega akendele. 

SW600 kasutusjuhend  (eesti k.)


akna/ukse andur OS600

Juhtmevaba andurit OS600 kasutatakse akende või uste avanemisest ja sulgemisest teavitamiseks SALUS Smart Home rakenduse kaudu. Tänu sellele saab näiteks ruumides nende õhutamise ajaks välja lülitada kütte või tuppa sisendes sisse lülitada valguse. Eemal olles võib OS600 saata tasuta teavitusi (SMS, e-post) akende ja uste avamisest või sulgemisest ning kuvada nende olekut igal ajahetkel. Avatud / suletud olekute ajalugu kuvatakse SALUS Smart Home rakenduses.

OS600 kasutusjuhend  (eesti k.)


temperatuuriandur PS600

Juhtmevaba temperatuuriandur PS600 võimaldab SALUS Smart Home rakenduse kaudu juhtida nutipistikute või nutireleedega ühendatud seadmeid (näiteks pumbad, ventiilid, ajamid, vee- ja kütteseadmed jne). Anduri suur mõõtevahemik (-50°C +100°C) pakub laias valikus võimalusi kütmiseks, jahutamiseks, temperatuuri jälgimiseks ja erinevate käskluste käivitamiseks Smart Home rakenduse kaudu. Toote eelised:

• anduri sondi väike mõõt ja kaabli pikkus 470 mm annab laiad kasutusvõimalused
• eemaldatav klamber võimaldab anduri paigaldada 15-18 mm toru pinnale
• saab seadistada reegleid (nt lülitage pump välja, kui temperatuur langeb alla 25 °C)

PS600 kasutusjuhend  (eesti k.)


quantum termostaat

See innovatiivne ja stiilne termostaat on eriti õhuke, vaid 10mm paksune. Quantum termostaadi toiteallikaks on kas 24V, 230V või USB-kaabli kaudu laaditav Li-Ion 3.7V aku. SQ610 on tõeliselt ainulaadne termostaat, mis võimaldab teil lihtsat ühendust SALUS Smart Home süsteemiga või ka otse põrandakütte kontrolleriga. Uudse omadusena on Quantum termostaadid varustatud ka niiskusanduriga, mille abil saab lisaks ruumi temperatuurile kontrollida ka selle niiskustaset (Smart Home funktsioon).

SQ610 230V  termostaadi juhend  (eesti k.)
SQ610RF juhtmevaba termostaadi juhend  (eesti k.)
Quantum tutvustav video (1:24 min)


quantum laadimisalus CDEU

Laadimisalus CDEU on lisavarustus Li-Ion akuga Quantum termostaatidele nende mugavaks laadimiseks USB-pordi kaudu. Laadimisalust on lihtne kasutada, lisaks sobib see ka tänu minimalistlikule disainile Quantum termostaadi lauaaluseks. Toote komplektis sisaldub:
- laadimisalus
- toiteblokk 230V / 5V DC
- USB > micro-USB valge kaabel (1,5 m)

CDEU laadimisaluse juhend  (inglise k.)


suitsuandur sd600

SD600 on nutikas optiline suitsuandur, mis annab suitsu tuvastamisest märku vilkuva LED-tulega ja läbitungiva helialarmiga. Kui suitsuandur siduda SALUS iT600 Smart Home lahendusega, siis edastab SD600 häire koheselt ka e-posti ja SMS sõnumiga soovitud adressaadile. Kuna suitsu- ja tuleohu kõrvaldamisel on kiire tegutsemine võtmetähtsusega, siis võimaldab see kutsuda abi ka eemalt enne sündmuskohale jõudmist. Samuti võib suitusanduri programmeerida häire korral andma korralduse mõne seadme automaatseks sisse- või väljalülitmaiseks. SD600 on tavapärastest suitsuanduritest kuni 75% väiksem, jäädes seega interjööris palju märkamatuks.

SD600 juhend  (inglise k.)     SD600 juhend  (eesti k.)
SD600 tooteleht (inglise k.)
Tootevideo (YouTube)


veelekke andur WLS600

SALUS veelekke andur tagab turvatunde ja aitab minimiseerida kahjusid, mis tekivad hoonete sisustusele ja konstruktsioonidele seoses erinevates torustikes või seadmetes aset leidvate ootamatute veeleketega. Samuti teavitab lekkeandur juhtumitest, kus katus tilgub läbi või sajab sisse katkisest aknast. Lekkejuhtumi korral teavitab andur sellest omanikku koheselt e-posti ja SMS sõnumi kaudu, samuti saab ta anda korralduse mõne seadme sisse- või väljalülitamiseks (näiteks sulgeda vee pealevool) SALUS Smart Home rakenduse kaudu. Andur on täiesti veekindel, sellel on erinevad kinnitus- ja paigutusvõimalused ning kaasas olev 2m pikkune väline andur võimaldab lekkeid tuvastada ka raskesti ligipääsetavates kohtades.

WLS600 juhend  (eesti k.)
WLS600 tootetutvustus (inglise k.)


nutipistik SPE600

Intelligentne SALUS nutipistik ühendatakse pikendusena otse pistikupesasse ja annab võimaluse distantsilt juhtida sellesse ühendatud seadet (kuni 16 A). Nutipistik SPE600 töötab SALUS Smart Home rakenduse kaudu, kus seda saab siduda ka teiste SALUS seadmetega. Toote eelised:

• Amazon ALEXA hääljuhtimine
• kaitse ülekoormuse eest
• töötab ZigBee võrgu kordurina
• mõõdab jooksvalt ühendatud seadmete energiatarvet
• SALUS Smart Home rakenduses saab programmeerida lülitusgraafikut
• energiatarbimise ajalugu (graafikuna Smart Home rakenduses)

SPE600 kasutusjuhend  (eesti k.)


lülitusrelee SR600

Nutikas lülitusrelee SR600 on kaugjuhitav seade, mis on mõeldud töötama jaotuskarbis, paigaldustoosis, seinakontaktis või muudes kohtades kus on vaja juhtida elektriseadmeid koormusega kuni 16A. Nutirelee SR600 töötab SALUS Smart Home rakenduse kaudu, kus seda saab siduda ka teiste SALUS seadmetega. Toote eelised:

• kaugrelee pingeseadmetele (katlad, pumbad, ventiilid, ajamid, valgustid ja muud 230V seadmed)
• kaugrelee pingevabade seadmete jaoks
• (alarmi juhtpaneelid, väravakontrollerid, avanemisandurid ja teised)
• töötab ZigBee võrgu kordurina
• saab kasutada süsteemi "nutika sisendina" (saab aktiveerida OneTouchi reeglid)
• SALUS Smart Home rakenduses saab programmeerida lülitusgraafikuid

SR600 kasutusjuhend  (eesti k.)


ruloosulgur RS600

Nutikas ruloosulgur RS600 juhib aknakardinate ja välisruloode ajameid või valgusteid koormusega kuni 5A. Ruloosulgur on eelseadistatud 230V vahelduvvoolu seadmete juhtimiseks, erinevaid töörežiime saab seadistada SALUS Smart Home rakenduse kaudu. RS600 võib juhtida erinevat tüüpi lüliteid. Toote eelised:

• juhib rulookardinaid - ruloode sulgemine kogu majas
• juhib valgustust - töötab erinevat tüüpi lülititega
• võimalik paigaldada süvistatult või SRS600 korpusesse
• töötab ZigBee võrgu kordurina

RS600 kasutusjuhend  (eesti k.)


termoajamid 24V ja 230V

Kompaktsed ja töökindlad SALUS termoajamid põrandakütte kontuuride või radiaatori ventiilide juhtimiseks, sobivad paigaldamiseks erinevate tootjate kollektoritele ja ventiilidele. Visuaalselt jälgitav, kas ajam on avatud või suletud. Valikus on erinevate keermemõõtude ja lülitustega (NO – normaalselt avatud, NC – normaalselt suletud) termoajamid nii 24V kui 230V paigaldistele:

230V ajam, M28x1,5 keere, NC
230V ajam, M30x1,5 keere, NC
230V ajam, M30x1,5 keere, NO
24V ajam, M30x1,5 keere, NC
24V ajam, M30x1,5 keere, NO

Termoajamite juhend  (eesti k.)

SALUS ajamitel on madal võimsustarve 2 W, survejõud on 100 N, kohanduv käigupikkus kuni 6 mm. Esmase paigalduse lihtsustamiseks on ajamitel “First open” funktsioon. Ajamid sobivad kasutamiseks koos erinevate tootjate erinevat tüüpi ruumitermostaatidega.


isetasakaalustuv termoajam THB

SALUS uue põlvkonna automaatselt tasakaalustuv termoajam põrandaküttele. THB ajamid mõõdavad anduritega pealetuleva ja tagastuva vee temperatuuride vahet (ΔT) ja tasakaalustavad automaatselt süsteemi erinevad kontuurid, eemaldades paigaldisest soojemad ja külmemad kohad. See lisab kasutajale mugavust ning säästab küttekulusid, paigaldajale teeb töö lihtsamaks ja kiiremaks kuna puudub vajadus süsteemi tasakaalustamiseks.

SALUS THB ajamite võimsustarve on kõigest 0,5W olles sellega tunduvalt energisäästlikum võrreldes tavaliste ajamitega. Samuti on THB ajamite avanemis- ja sulgumisaeg kõigest 30 sekundit, tavalistel ajamitel on see aeg kuni 3 minutit. SALUS THB ajamid sobivad kasutamiseks erinevate tootjate kollektoritel:

230V ajam, M30x1,5 keere, NC
24V ajam, M30x1,5 keere, NC

THB ajami tooteleht, inglise k.
THB ajami esitlus, inglise k.
THB ajami tooteleht, soome k.
THB ajami teabeleht, eesti k.


ruumiandur TS600

SALUS ruumiandur TS600 (patareitoide, 2x AA). Stiilne ja intrigeeriv disain muudab TS600 ideaalseks lahenduseks kohtadele, mis vajavad diskreetseid juhtimisseadmeid tagades samal ajal täieliku funktsionaalsuse ja juhtimismugavuse. Kinnise termostaadina muudab TS600 ruumianduri täiuslikuks valikuks avalikes ruumides selle kaughaldamine üle interneti, vältides kohalikku sekkumist või seadete muutmist ilma omaniku nõusolekuta. Võimalik on juhtida nii põranda- kui radiaatorikütet, samuti on võimalik ruumiandurile vajadusel ühendada põrandaandur.

TS600 juhend  (inglise k.)    TS600 juhend  (eesti k.)
TS600 ruumianduri tooteleht


termostaat VS10

SALUS digitaalne 230V süvistatav termostaat põrandakütte ja radiaatorkütte juhtimiseks SALUS Smart Home rakenduse kaudu. Põrandakütet on võimalik juhtida ka võrguühenduseta paigaldistes. Kuvab ekraanil temperatuuri 0.5ºC täpsusega. Saadaval valget ja musta värvi. Toote eelised:

• teeb koostööd SALUS Smart Home sarja muude elementidega
• sellel on TPI algoritm - täpse temperatuuri hoidmise garantii
• võimalus ise luua temperatuuri graafikud
• sisend täiendava temperatuurianduri (põranda või õhu) jaoks

VS10 kasutusjuhend  (eesti k.)


termostaat VS20

SALUS digitaalne patareitoitel (4x AAA) juhtmevaba termostaat põrandakütte ja radiaatorkütte juhtimiseks SALUS Smart Home rakenduse kaudu. Põrandakütet on võimalik juhtida ka võrguühenduseta paigaldistes. Kuvab ekraanil temperatuuri 0.5ºC täpsusega. Saadaval valget ja musta värvi. Toote eelised:

• teeb koostööd SALUS Smart Home sarja muude elementidega
• sellel on TPI algoritm - täpse temperatuuri hoidmise garantii
• võimalus ise luua temperatuuri graafikud
• sisend täiendava temperatuurianduri (põranda või õhu) jaoks
• ühildub Amazon ALEXA süsteemiga

VS20 kasutusjuhend  (eesti k.)


termostaat htr-rf

SALUS patareitoitel (2x AA) põrandakütte raadiotermostaat HTR-RF, mida saab juhtida nii nutirakenduse kaudu kui ka termostaadil olevat nuppu keerates. Antud termostaat on soodsam kui LCD-ekraaniga termostaadid ning see sobib kasutatajatele, kes eelistavad lihtsust või kellel puudub programmeeritavate termostaatide kasutamise kogemus. HTR-RF termostaat ühildub täielikult kõigi teiste SALUS Smart Home toodetega ning seda saab soovi korral ka hiljem juurde lisada juba töötavale lahendusele.

HTR-RF juhend  (inglise k.)    HTR-RF juhend  (eesti k.)
HTR-RF termostaadi tooteleht


intelligentne kaal – salus smart scale ws600

SALUS Smart Scale on intelligentne kaal, mis aitab teil jälgida keha arengut ja füüsilist seisundit. Kauni disainiga kaal annab lisaks kehakaalule üksikasjaliku ülevaate muu hulgas luude koostisest, vee ja rasva sisaldusest organismis. See on hea abiline, kui soovite säilitada stabiilset kehakaalu või kui soovite kaalust alla võtta.

SALUS Smart Scale Body Analyser mõõtmine põhineb BIA (Bioelectrical Impedance Analysis) uuel tehnoloogial, mis muudab tulemused tänu sellele täpsemaks. Kaal ühendub nutiseadmetega Bluetooth tehnoloogia abil, andmeid saab vastu võtta erinevate kasutajate jaoks ning mõõtmisajalugu ja -graafikuid saab salvestada ja jagada ka üle pilveteenuse. Rakendusega iwellness3.0+ saate jälgida oma arengut otse oma telefonist või tahvelarvutist.

Cover art

iwellness3.0+ rakenduse saab laadida siit:

 

Toiteallikas: DC 6V, 4 x AA patareid
Töötemperatuur: 10 – 40 °C
Vanusepiirang: alates 10 eluaastast
Niiskus: 20% – 90%
Massi mõõtmise täpsus: 0,1 kg
Protsendi mõõtmise täpsus: 0,1%
Mõõtmed (mm): 320 x 310 x 25

Hind: 75,00 +KM


SALUS Smart Scale kaalu kirjeldus:
 • LED-ekraan
  Võimalik mõõta erinevates seadmetes
 • Piiramatult kasutajaid
 • Maksimaalne kaal 180 kg
 • Minimaalne kaal 5 kg
 • Kolme fitness taseme seaded
SALUS Smart Scale kaaluga saab mõõta:
 • kehakaal
 • rasvaprotsent
 • Keha veesisaldus
 • lihasmass
 • BMI (kehamassiindeks)
 • BMR (baasainevahetus kalorites)
 • luumass
 • keha rasv