Bruns-Gerätehalter

Saksa ettevõte Bruns-Gerätehalter toodab innovatiivseid kinnitussüsteeme alates 1986. aastast. Tänaseks üle maailma hästi tuntud kinnitushoidiku “Bruns-Tool-Holder” leiutas Franz Bruns, kes selle ka patenteeris. Tema poeg Günter Bruns täiustas hiljem toodet ja laiendas sortimenti ning juhib perefirmat alates 1997. aastast. www.tool-holder.de

Bruns tootevalik

BRUNS – universaalne kinnitussüsteem tööriistadele ja majapidamistarvikutele

Nüüd saab lihtsalt korra majja kõikides hoiu- paikades, garaažides, ladudes, töökodades, õuekuurides jne. Võid riputada peaaegu kõik tööriistad seinale – eest ära põrandalt ja laudadelt. Samuti saad seinale riputada kõik aiatööriistad ja koristusvahendid. Sobib suurepäraselt ka harrastusvahendite nagu näiteks suuskade hoiustamiseks.


Hoidikud lükitakse alumiiniumrelsile, mida on saadaval kolmes pikkuses – 50, 75 ja 100 cm. Lisaks hoidikutele kuuluvad tootevalikusse ka riputuskonksud, mida samuti saab relsile kinnitada. Üks hoidik või riputuskonks kannatab raskust kuni 10 kg. Ka üksiku hoidiku või riputuskonksu kinnitamine seinale on võimalik. Täpsem tootevalik hinnakirjas.

TASUB PROOVIDA – MEELDIB KINDLASTI!

paigaldus- ja kasutusvideod